Sari la conținut

Întrebări și Răspunsuri

inguta

A întrebat pe 26.07.2011, la 10:31

Spuneti-mi va rog, de unde iau media anilor de studiu care se cere de completat in cerere(anexanr.1A)? caci in foaia mtricola am doar notele pt fiecare obiect in toti cei 3 ani, nu si media calculata..
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

pascaru

A întrebat pe 26.07.2011, la 10:16

pentru informatii mai rapide intrati pe chat-ul asta:
http://www.facebook.com/groups/249159458437309?ap=1
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

smartkolea

A întrebat pe 26.07.2011, la 09:14

daca sint din orasul Ungheni,la care consulat pot depune actele?
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

alondra

A întrebat pe 26.07.2011, la 09:06

Buna ,am nevoie de ajutorul vostru.Deci intrebarea mea este , trebuie sa am toate notele la toate obiectle de studii care le-am invatat in liceu?adica toate notele din catalog?
Multmesc!!!!!!!!!!!!
Răspunsuri: 5 Vezi răspunsuri

inguta

A întrebat pe 26.07.2011, la 09:04

De ce se speculeaza atit de mult cu testul SIDA? Este cineva care cunoaste la sigur, daca trebuie sau nu acesta?
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

inguta

A întrebat pe 26.07.2011, la 09:03

Putem aplica pentru specializari diferite din acelasi domeniu fundamental, dar la aceiasi universitate si din acelasi oras?
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

sashio

A întrebat pe 26.07.2011, la 08:29

Copie legalizată a adeverinţei medicale care să permită accesul în colectivitate.... cum fac rost de adeverinta medicala
Răspunsuri: 4 Vezi răspunsuri

liviu2011

A întrebat pe 25.07.2011, la 19:56

in metodologie sunt afisate 800 de locuri,stie cineva cite locuri va mai oferi Romania si daca vor fi afisate ca acestea??????multumesk
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

smartkolea

A întrebat pe 25.07.2011, la 19:49

salut.am privit recent un reportaj in care se anunta ca depunerile actelor la consulate se fac conform asezarii geografice.adica cei de la nord-la Balti,de la centru-la Chisinau si respectiv sudul la Cahul. e adevarat,sdau nu conteaza de unde esti?
Răspunsuri: 4 Vezi răspunsuri

Berlinschi

A întrebat pe 25.07.2011, la 18:18

Am terminat colegiul de medicina,anul acesta, pot oare sami continui studiile in Ro cu diploma de la Colegiul sau sau nu?va rog!!!!!!!!!!!!!!!!!
Răspunsuri: 3 Vezi răspunsuri

Berlinschi

A întrebat pe 25.07.2011, la 18:13

Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

veberaba

A întrebat pe 25.07.2011, la 18:03

cine mai doreshte sa aplice pentru studii de licenta in RO la shtiinte umaniste ?
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

Ninutsika

A întrebat pe 25.07.2011, la 15:47

este cineva care aplica cu diploma de colegiu la aceeasi specialitate in romaniea??
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

natalita_525

A întrebat pe 25.07.2011, la 15:40

Am si eu o intrebare...scolile unde am vrea sa intram sunt scrise undeva sau singuri trebuie sa ne gasim universitatile?
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

Ninutsika

A întrebat pe 25.07.2011, la 15:39

Eu vreau sa dau la Universitatea Politehnica din Bucuresti la industriea alimentara dar am terminat anul acesta colegiul de vinificatie in chisinau care tot face parte din industriea alimentara pot da la admitere cu acesta diploma, si este un medel de cerere diferit sau e exact la fel ca cu BAC-ul doar ca se ia mediea din diploma de colegiu???
Răspunsuri: 5 Vezi răspunsuri

Cele mai discutate