Sari la conținut

Întrebări și Răspunsuri

Mihaita

A întrebat pe 21.07.2011, la 16:29

Despre căminele din Iaşi, cunoaşte cineva?
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

maruigres

A întrebat pe 21.07.2011, la 16:17

cine shtie, admiterile postuniversitare se fac in perioada admiterii universitare?
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

michelle

A întrebat pe 21.07.2011, la 14:28

Salut. puteti sa-mi spuneti va rog cam in ce perioada a fost anul trecut turul 2 la admiterea in Romania? Si cam peste cit timp dupa incheierea admiterii se afiseaza listele? Mersi anticipat.
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

dizseh

A întrebat pe 21.07.2011, la 12:52

Salut sunt curios sa aflu cine doreste in Ro sa depuna documentele la Studii Economice la facultatea Economica si ce medie avezi la Bac si pe 3 ani de liceu .
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

milocik

A întrebat pe 21.07.2011, la 12:21

Buna! vreau sa zic despre data depunerii documentelor, numai eu una am vazut negru pe alb scris 31-8 august?de unde protv a luat ca admiterea o s prelungeasca asa de mult timp!!! cineva o vazut in metodologie data de 31 -16 sau chiar mai mult? cei cu asta?poate om ajunge la facultate prin noiembrie!! dar cei care vor s incerce din al doilea tur ,tac!anul acesta nu este bine organizata admiterea! parerea mea.
Răspunsuri: 4 Vezi răspunsuri

miss_sunshine1

A întrebat pe 21.07.2011, la 12:19

Salut :)
Cine ar putea sa-mi spuna daca as putea depune actele p/u studii universitate in Romania la consulatul din Cahul, eu fiind originara din Chisinau.
Răspunsuri: 7 Vezi răspunsuri

Irynuka

A întrebat pe 21.07.2011, la 10:49

Buna tuturor. As vrea sa stiu daca acesta e numarul final de locuri fara bursa? Anul trecut, daca nu gresesc, s-au mai adaugat sau cifra din start publicata a fost si cifra finala?
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

Kamaz

A întrebat pe 21.07.2011, la 10:28

ginditi-va ca e o singura comisie care se deplaseaza prin toate tarile carora Romania a acordat locuri la studii,asa ca este imposibil ca in perioda 31 iulie-8 august sa se poata depune actele la cele 3 consulate.poate fi numai succesiv: 31 iulie- la Cahul; 8 august- Chisnau si 16 august -Balti
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

lampard

A întrebat pe 21.07.2011, la 10:21

Stie cineva, se dau locuri anul acesta la geodezie si cadastru? ms...!

Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

PiSLa

A întrebat pe 21.07.2011, la 10:08

Copie după Paşaport/carte de identitate a candidatului şi al părinţilor/tutorilor legali eliberate de autorităţile din R. Moldova..... cum pot intelege ce documente trebuie aici ??? :) plz raspundeti rpd ..
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

activ

A întrebat pe 21.07.2011, la 09:42

salutare la toti!!! cine stiu inde pot gasi repartizarea locurilor pentru absolventii liceelor din romania???
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

marisa92

A întrebat pe 21.07.2011, la 08:59

Buna! cine mai doreste sa invete la UMF din Iasi, facultatea medicina dentara? Raspundeti-mi pls, cred ca avem despre ce discuta:)
Răspunsuri: 18 Vezi răspunsuri

inguta

A întrebat pe 21.07.2011, la 08:38

Stie cineva, cu referire la redobindirea cetateniei, daca numele persoanei trebuie sa apara in Ordine Anc, exact in ordinul din ziua in care s-a examinat dosarul? sau nu e neaparat?
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

inguta

A întrebat pe 21.07.2011, la 08:08

Putem aplica pt 3 universitati diferite, dar aceiasi specializare si din acelasi oras?
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

ludmila_11

A întrebat pe 21.07.2011, la 07:25

cine ce stie despre caminile studentesti? conditii?
merci mult
Răspunsuri: 3 Vezi răspunsuri

Cele mai discutate