Sari la conținut

Întrebări și Răspunsuri

iziumchik

A întrebat pe 20.07.2011, la 22:42

am inteles...ma bucur ca port si eu numele asta de familie...
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

sika23

A întrebat pe 20.07.2011, la 21:45

salut! sun sanse la economie, cu media de 8,00 la BAC si 8,84 pe 3 ani de zile, in Iasi, Bucuresti sau Cluj?
Răspunsuri: 4 Vezi răspunsuri

dimcikG

A întrebat pe 20.07.2011, la 21:02

salut tuturor///spunetii daca sunt cineva care doresc sa depuie in Sibiu,la ce fac. si ce medie aveti????????mrss mult!!!
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

Dorinel

A întrebat pe 20.07.2011, la 19:19

Spuneti0-mi va rog furmos ce documete trebuie sa pregateasca perintele pentru asi deschide viza concomitent cu noi?1 adica studentii? si unde pot gasi aceasta informatie pmai detaliat?
Răspunsuri: 3 Vezi răspunsuri

TiNa4kA

A întrebat pe 20.07.2011, la 19:18

Speneti-mi si mie va rog ce e aia bonificatie,si cum se calculeaza la media de admitere...astept rs
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

Dorinel

A întrebat pe 20.07.2011, la 18:58

Salut , cine cuoaste , spuneti-mi va rog, dupa ce formula trebuie sama conduc casa af;u media pentru facultati, dup;a media scrise pe saitul facultailor? sau este o alta medie.,..?!
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

natalita_525

A întrebat pe 20.07.2011, la 18:49

Care sunt orasele unde ne putem inscrie pentru a invata la universitate?
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

lampard

A întrebat pe 20.07.2011, la 17:08

Stie cineva specialitatea de cadastru o pot gasi la vre'o universitate din iasi?
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

barby

A întrebat pe 20.07.2011, la 16:19

spuneti-mi va rog ^.^

elevii..trebuie sa scrie 3 licee sau colegii la care doresc sa intre?
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

smartkolea

A întrebat pe 20.07.2011, la 16:03

spuneti va rog,cine stie sigur,cite locuri cu bursa ofera romania pentru basarabeni pt studii universitare
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

activ

A întrebat pe 20.07.2011, la 15:19

unde pot gasi repartizarea de locuri pentru absolventii de liceu din romania?
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

barby

A întrebat pe 20.07.2011, la 14:27

eu sunt deacord)
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

marisa92

A întrebat pe 20.07.2011, la 14:21

daca toate raspunsurile sunt in metodologie, atunci de ce e invadata rubrica "Intrebari-raspunsuri"? :)

eu personal as vrea sa cream acest grup! daca cineva e de-acord cu mine atunci let's do it :)
Răspunsuri: 22 Vezi răspunsuri

marisa92

A întrebat pe 20.07.2011, la 14:12

am o idee ;) haideti sa cream un grup in skype si sa vbim direct acolo despre admiterea in Ro. sa ne mai consultam, sa facem schimb de informatii.. ce ziceti? :)
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

marisa92

A întrebat pe 20.07.2011, la 14:05

cine cunoaste, ajutati-ma va rog, in ce consta forma medicala pe care trebuie sa o prezentam pentru depunerea actelor la invatamintul universitar, am inteles ca difera de cea ce se face la noi. mersi anticipat!
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

Cele mai discutate