Sari la conținut

Întrebări și Răspunsuri

liviu2011

A întrebat pe 20.07.2011, la 14:04

cine stie la universitatea dunarea de jos din galati este si stomatologie,cite locuri sunt rezervate pentru studentii din Basarabia,ce sanse sunt acolo de a intra cu media generala de 8,6 sau sa dau in alte orase,dar ce sanse am la drept sau medicina generala??????ms anticipat
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

maruigres

A întrebat pe 20.07.2011, la 13:43

Admiterea la rezidentiat la medicina, cind se face? va rog lasatimi informatie.
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

Sandi

A întrebat pe 20.07.2011, la 13:33

http://play.md/video/7a57e15b-3bcb-4236-ae64-672e7be84267

nu mai inteleg nimic ! in metodologie incepe scrie ca admiterea incepe pe 31 iulie - 8 august !

la stirile pro-tv spune altc ceva ! (priviti link-ul de mai sus )

lasati raspunsurilie si parerile voastre !
Răspunsuri: 3 Vezi răspunsuri

geto-dacul

A întrebat pe 20.07.2011, la 13:32

Salut. Îmi puteţi spune, pentru studii la master putem depune actele la ambasadă??? Mulţumesc anticipat
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

Alinutsa

A întrebat pe 20.07.2011, la 12:43

testul sida este necesar si pentru invatamint preuniversitar?
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

inguta

A întrebat pe 20.07.2011, la 12:13

Este necesar ca in foaia matricola sa fie introduse notele de la bac?
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

Lilika_kisss

A întrebat pe 20.07.2011, la 11:52

VA ROG MULT AJUTATI-MA...Stiu ca au inceput admiterile la Universitatea Dunarea de Jos,spuneti-mi va rog de ce documente am nevoie pentru a participa la concursul de inscriere?
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

inguta

A întrebat pe 20.07.2011, la 11:43

va faceti testul sida sau nu?
Răspunsuri: 6 Vezi răspunsuri

Alinutsa

A întrebat pe 20.07.2011, la 09:35

In original trebuie sa fie doar declaratia,in rest toate copii legalizate?
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

mya

A întrebat pe 20.07.2011, la 09:24

Dintre aceste universitati:1)Un. Craiova2)Un.Pitesti3)Un. Sibiu 4)Un.Tg.Jiu 5)Un Tg Mures pe care mi a-ti recomanda-o?Si daca studiaza cineva acolo,toate aceste universitati acorda camin? Ms anticipat
Răspunsuri: 4 Vezi răspunsuri

speranta

A întrebat pe 20.07.2011, la 09:04

salut! imi poate spune cineva,ce document mai este si "adeverinta de absolvire a liceului"??? pleasee..!
Răspunsuri: 3 Vezi răspunsuri

lampard

A întrebat pe 20.07.2011, la 08:32

Stie cineva ce obiecte se invata la cadastru? ms
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

inguta

A întrebat pe 20.07.2011, la 08:24

De ce fel de aczier e nevoie? moldovenesc ? si pt cind?
Răspunsuri: 3 Vezi răspunsuri

lilik

A întrebat pe 20.07.2011, la 07:42

da ce pe 31 iulie care e duminica se poate de dus documentele sau abia de pe 1 iulie de luni?
Răspunsuri: 3 Vezi răspunsuri

liviu2011

A întrebat pe 20.07.2011, la 07:34

31 iulie cade duminica precis ca de pe 31 se incepe admiterea?si cum sa inteleg in toate consulatele la balti,chisinau,cahul,depunerea actelor se va desfasura de pe 31-8 august.??????
Răspunsuri: 10 Vezi răspunsuri

Cele mai discutate