Sari la conținut

Întrebări și Răspunsuri

dimcikG

A întrebat pe 24.09.2011, la 11:29

salut tuturor, cine mai sunt intrati la Bacau????lasati skaypul ori mess!!! de camine cine stie se platesc acolo ori nu???dimcik92-Skayp
mess-rusu.dima@yahoo.com
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

TiNa4kA

A întrebat pe 24.09.2011, la 11:21

Caut gazda in orasul Iasi,cine detine ceva informatii in privinta asta va rog sa-mi rs.
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

mere_lica

A întrebat pe 24.09.2011, la 09:38

buna, lume cine stie, cand mergem acuma la facultate noi vom plati taxa de inscriere la fac??? aia de 100 sau 150 lei ?
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

inguta

A întrebat pe 24.09.2011, la 08:50

Cineva care a fost admis la Bucuresti, si a depus viza la Chisinau , a primit viza?
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

Alyona

A întrebat pe 24.09.2011, la 08:44

Buna cine stie persoanele care au fost admise la fara bursa trebuie sa plateasca permisul 120 de Euro?
Răspunsuri: 7 Vezi răspunsuri

student.md

A întrebat pe 24.09.2011, la 07:52

cei care ati fost admisi,cind va retrageti actele de la universitate din md?pentru viza trebuie cont in banca,nu stiti cit de repede se face?
Răspunsuri: 8 Vezi răspunsuri

veberaba

A întrebat pe 24.09.2011, la 07:32

spuneti-mi va rog care e codul de a telefona la universitate in ro? +40-269 e asa?
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

nitza17

A întrebat pe 24.09.2011, la 07:11

Buna.. Cine e Zubic Corina sau Bucatari Olga, admise la Ingineria Produselor Alimentare in turul 1 la'' Politehnica '' Bucuresti puteti da un semn de viata sau lasat vre-un id de skype sau mess? va rog mult!
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

kenshin

A întrebat pe 24.09.2011, la 06:59

Buna la toti felicitari celori care au fost admisi
Ce facem mai departe?? adica viza chestii scrieti varog ce si cum?_)))
Si inca una ine a fost admis la Baia Mare scrieti _))
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

crinu

A întrebat pe 24.09.2011, la 06:40

Nu va mai disperati atita ca locurile la medicina sigur ca nu mai apar,romanii si'au dovedit fata lor reala anu acesta,sint total dezamagit de modul cum a fost efectuata admiterea in acest an!!au pus una si au facut cu totu altceva...
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

IonutS91

A întrebat pe 23.09.2011, la 22:48

Spuneti-mi va rog, (am fost admis la Iasi), pot sa circul cu ,,mic trafic" sau trebuie numai decit viza?
Răspunsuri: 12 Vezi răspunsuri

adaiulica

A întrebat pe 23.09.2011, la 20:49

salut...o intrebare....extrasul de cont..il facem la oricare banca? sau este de preferat una anume??? ce banca e mai accesibila..adica ca sa pot scoate banii in romania...ms anticipat
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

adaiulica

A întrebat pe 23.09.2011, la 20:20

salut..cei din Brasov de la universitatea "Transilvania" cum sunt conditiile la camin? platim caminul sau nu? ms
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

mere_lica

A întrebat pe 23.09.2011, la 19:45

buna, cine e admis la universitate de stiinte agricole si medicina veterinara din Iasi? Cand mergem la cazari ? :D
Felicitari tuturor studentilor admisi !!!! bravo
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

butterfly

A întrebat pe 23.09.2011, la 19:01

Lume, mai cititi intrebarile si nu postati intrebari care deja au fost postate si au primit si raspunsuri.
Răspunsuri: 13 Vezi răspunsuri

Cele mai discutate