Sari la conținut

Întrebări și Răspunsuri

IonutS91

A întrebat pe 23.09.2011, la 18:54

salut! am fost admis la Universitatea Tehnica ,,Gheorghe Asachi" din Iasi,
cum trebu sa procedez mai departe?
pina cind trebue de depus documentele in original?
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

adaiulica

A întrebat pe 23.09.2011, la 18:50

salut...care au fost admisi la Brasov?? id de mess: adaiulica de skype : adriana_trofin
Răspunsuri: 3 Vezi răspunsuri

cia_dumitru

A întrebat pe 23.09.2011, la 18:34

de ce nu sunt postate rezultatele pentru studentii care au optat pentru domeniul sanatate
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

sereoga

A întrebat pe 23.09.2011, la 18:33

astai tota lista cu cei admisi,sau o sa mai fie liste?
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

sereoga

A întrebat pe 23.09.2011, la 18:20

kind putem vedea rezultatele a celor kare au depus pintru medikina???????????
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

djohny

A întrebat pe 23.09.2011, la 17:54

cine a mai intrat la petrosani?si ce stitzi despre universitatea asta?
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

anaita

A întrebat pe 23.09.2011, la 17:40

Cine este la Craiova, va rog sa luam legatura toti pentru a fi impreuna in acest oras si universitate!
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

valerik

A întrebat pe 23.09.2011, la 17:35

Daca este cineva admis in turul 2 la Politehnica Bucuresti sa ridice mana!!!
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

ninutsika

A întrebat pe 23.09.2011, la 17:27

cine mai este in Brasov??
Răspunsuri: 4 Vezi răspunsuri

veberaba

A întrebat pe 23.09.2011, la 15:55

sunt admisa in sibiu univ Lucian Blaga stiinte administrative.cine mai merge in sibiu?si apropo cind depunem actele p/u visa sau trb de asteptat ordinul de la minister?
Răspunsuri: 6 Vezi răspunsuri

Alyona

A întrebat pe 23.09.2011, la 15:51

Cine este la Suceava?Se platesc caminele acolo..la univ Stefan Cel Mare?
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

Lady_Viola

A întrebat pe 23.09.2011, la 15:47

Buna tuturor,felicitari celor admisi in etapa a doua la studii in Romania.Am sarit in sus de bucurie cind am vizualizat lista shi mi-am regasit numele.Dar dupa aceste clipe de fericire,mi-am dat seama ca soseste calvarul cu obtinerea vizei,clarificarea cu cazarea s.a. shi nici nu shtiu macar de cind putem da la viza,de ex daca suntem din Chisinau,e posibil sa mergem luni la consulat? shi ce acte sunt necesare? (n-am inteles in priv certificatului,merge copia licentiata la ala de forma U086 sau tre altul?)
Răspunsuri: 27 Vezi răspunsuri

sandi

A întrebat pe 23.09.2011, la 15:47

cine stie la UAIC caminele se platesc ?
Răspunsuri: 3 Vezi răspunsuri

step

A întrebat pe 23.09.2011, la 15:24

cine este la petrosani add pe mess:dusicae@yahoo.com sau pe facebook:Ermurachi Dusica,felicitari tuturor si dragilor mai asteptati v-a mai aparea o lista!
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

1234

A întrebat pe 23.09.2011, la 14:53

salut cine a intrat la resita plecati sau nu
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

Cele mai discutate