Întrebări și Răspunsuri
sandra92
A întrebat pe 22.09.2011, la 09:16
melinda
A întrebat pe 22.09.2011, la 09:10
melinda
A întrebat pe 22.09.2011, la 07:32
rishu93
A întrebat pe 21.09.2011, la 21:33
Randex
A întrebat pe 21.09.2011, la 19:02
eri am sunat la universitate sa intreb cind ar fi bine sa ma prezint la ei, si raspunsul a fost : "Nu stiu, sunati la secretariat", am suant la ei si am primit acelasi raspuns, cica in principiu la universitate trebuie sa ma prezint pe data de 3, dar la camin mai devreme insa nu se stie data exacta.
ma tem sa nu pierd locul de camin sau chiar si cel de la universitate daca o sa primesc viza peste vreo saptamina-doua. Ce sa fac??
ankaAnne
A întrebat pe 21.09.2011, la 17:06
ankaAnne
A întrebat pe 21.09.2011, la 16:58
lilik
A întrebat pe 21.09.2011, la 14:44
edu.ro
A întrebat pe 21.09.2011, la 12:50
ce vreti ma, ce vreti?
nu suport babele, stresantele, ce carcasa au enervantele, ma oftica, ma innebunesc
ce imi place, cu un par sa le iubesc
YEAH...
Politia cauta un ucigas de cadavre, ucigasul in serie e scapat din puscaria de minima securitate,
Babo lasati gatu to me,sa gatui to you, te pun in bagazi,te duc la gara,
Babo lasati gatu to me, sa gatui to you, te tai in garaj,te duc la gara,
Muica nu las gatu to you, sa gatui to me, nu intrun garaj, nu vreau la gara
Muica nu las gatu to you, sa gatui to me, nu intrun garaj, nu vreau la gara
uite cat ma enerveaza babele in viata, nu suport ca o mumie sa-mi stea in fata,
cand le vad mi se pune pata, rau,rau, ti le gadil cu toporu sau cu un fierastrau, zau ,
e pacat, in loc sa stea la fezandat la pastrat curat, dansand mai bn la murat,
umbla libere pe strada asta e stresant si isi misca cu tupeu hoitu enervant,
uite exmplaru sa postat galant cu priviri libidinoase si miros de conservant,
sa nu iei atunci toporu sau ciocanu in fir, a lar dracu ea sa fie o bag iar in cimitir
Babo lasati gatu to me,sa gatui to you, te pun in bagazi,te duc la gara,
Babo lasati gatu to me, sa gatui to you, te tai in garaj,te duc la gara,
Muica nu las gatu to you, sa gatui to me, nu intrun garaj, nu vreau la gara
Muica nu las gatu to you, sa gatui to me, nu intrun garaj, nu vreau la gara
pana cand sa mai suport dictatura centenara, zbarcitura, creatura cu aspect de primavara,
tencuita si rujata cu pantofi de lac , pe deasupra gaunoasa ca o scoarta de copac,
capac mia pus floricica stafidita, numai intra nici cutitu in pielea asta tabacita,
dupa ce lam ascutit bine in prealabil, sa ales praful din lama de otel inoxidabil,
numai e dreptate frate, scapa cn poate, ne mananca monstrul sacru si ne da pe spate cu asemenea
exemple si asemenea tarcasa a ajuns un risc meseria mea frumoasa
Babo lasati gatu to me,sa gatui to you, te pun in bagazi,te duc la gara,
Babo lasati gatu to me, sa gatui to you, te tai in garaj,te duc la gara,
Muica nu las gatu to you, sa gatui to me, nu intrun garaj, nu vreau la gara
Muica nu las gatu to you, sa gatui to me, nu intrun garaj, nu vreau la gara
I Love you babo,
yeah babo babo,
ma enervezï, babo babo
GARCEA
anavery
A întrebat pe 21.09.2011, la 12:32
edu.ro
A întrebat pe 21.09.2011, la 11:06
Ministerul educatiei cercetarii si sportului a
informat ca in baza ordinului n.325 din 21.09.2011
turul 2 de scolarizare a cetatenilor de origine etnica
romana din Republica Moldova in anul scolar 2011-2012
a fost aminat, din motive tehnice serverul arhivei
a esit din functiune si sau petrecut mari pierderi de informatie.
Locurile ramase neocupate se vor repartiza elevilor
Statului Roman in depenenta de necesitatea fiecarei institutii
de invatamint in parte.
Sursa: Edu.ro
valiusha
A întrebat pe 21.09.2011, la 10:21
valiusha
A întrebat pe 21.09.2011, la 09:41
veronica_veronelu
A întrebat pe 21.09.2011, la 07:51
doryk
A întrebat pe 21.09.2011, la 06:22
Cele mai discutate
-
mai este cineva care asteapta rezultatele?
410 răspunsuri
-
M-ai stie cineva ceva despre listele "de aur" ??
Totusi p...
195 răspunsuri
-
privet la tatz.. am shi io' o intrebare..
shini o dat la...
175 răspunsuri
-
COLEGI HADETI SA NE AUTO APRECIEM !!! fiecare din voi va...
151 răspunsuri
-
Capitolul III - REZULTATELE SELECŢIEI (ADMITERII)
ŞI ÎNMA...
126 răspunsuri
-
lume buna!!! cine a optat pentru limbi moderne aplikate
119 răspunsuri
-
salut eu am dat la medicina dentara iashi,medicina genera...
111 răspunsuri
-
pidarashi da moldoveni din sat,care is prosti ca oaia chi...
105 răspunsuri
-
cind o sa apara rezultatele ca mam saturat atita sa intru...
71 răspunsuri
-
Am fost astazi la ambasada, am intrebat cand vor aparea r...
71 răspunsuri
-
Toti cei care asteptam reultatele azi hai sa discutam aic...
71 răspunsuri
-
Lista admiși (R. Moldova)
Varianta online, vizibilă tutur...
70 răspunsuri
-
Харош про...
70 răspunsuri
-
Catre OSB: Degeaba va mai numitzi "organizatia"...
62 răspunsuri
-
Cine a intrat la dunarea de jos?'!vreau sa`mi cunosc...
56 răspunsuri
-
salut.. am o intrebare.. vreau la toamna sa plec in roman...
52 răspunsuri
-
..si deja e ora 10:02....iata 'kuma se incepe ashteptarea...
49 răspunsuri
-
DESCHIDEREA AMBASADEI ITALIEI IN MOLDOVA_ADEVARAT SAU FAL...
49 răspunsuri
-
Buna tuturor!
Este cineva care a dat la Finante in Romania?
48 răspunsuri
-
A platit totusi cineva contractul la usm care a dat docum...
48 răspunsuri