Sari la conținut

Întrebări și Răspunsuri

Liusha

A întrebat pe 28.08.2011, la 12:45

Va rog..spuneti-mi cine stii ceva de turul doi???cum va avea loc?
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

Pciolka

A întrebat pe 28.08.2011, la 12:29

Pentru cei admisi la economie si afaceri internationale ,ce medii de concurs aveti ? Este cineva admis la Bucuresti? Raspundeti !!!
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

pascaru

A întrebat pe 28.08.2011, la 12:02

Pentru detalii mai rapide accesati linku:
http://www.facebook.com/groups/admitere2011/
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

maria_d

A întrebat pe 28.08.2011, la 11:31

salut! am o intrebare pt cei ce sunt deja studenti, ce puteti spune despre SNSPA Bucuresti, facultatea stiinte ale comunicarii? Care sunt perspectivele? Pe cei admisi rog sa ma contacteze- skype: marcica08!
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

cris_cris

A întrebat pe 28.08.2011, la 10:05

very important question!daca am pasaport roman,e necesar sa'mi fac si permis de sedere:)
P.S:cind se incep studiile mai precis>?
Răspunsuri: 6 Vezi răspunsuri

dani3009

A întrebat pe 28.08.2011, la 09:27

stiu ca studentii basarabeni, bursieri ai statului roman, tot bursieri sunt daca au dubla cetatetie, cu conditia ca domiciliul sa fie in strainatate. Apoi ca e preferabail sa nu stie cei de la universitate ca am fi romani... pai ce acte sa prezentam? Hai ca la inceput e bun pasaportul, dar apoi iti cer permisul de sedere. Cum, iti faci si permis, ca sa nu ai probleme?
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

maria.maria

A întrebat pe 28.08.2011, la 09:20

Salut. ma ajuta cineva??Care este procesul de depunere a dosarului in turul doi la extensiunea AIC din Balti?si as putea depune si la o universitate din rom si acolo concomitent?ms anticipat.
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

milocik

A întrebat pe 28.08.2011, la 08:31

lume !!!! cind facem viza??
Răspunsuri: 4 Vezi răspunsuri

123y

A întrebat pe 28.08.2011, la 07:46

...
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

cherrissimo

A întrebat pe 28.08.2011, la 07:38

Am fost admisa in Galati,la contabilitate si inf de gestiune,aici sunt admisa la ASEM(la contract).Nu stiu ce sa aleg,dati-mi un sfat,va rog...
Răspunsuri: 4 Vezi răspunsuri

demon

A întrebat pe 27.08.2011, la 21:00

cind se vor incepe a face vizele?
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

valik

A întrebat pe 27.08.2011, la 20:26

salut, cum procedez mai departe daca am fost admis, imi spune si mie cineva? .... va rog mult!!!
Răspunsuri: 4 Vezi răspunsuri

Dorinel

A întrebat pe 27.08.2011, la 19:07

salut, imi spuneti va rog frumos, daca este cineva la curent, unde si cind putem afla ceva informatii despre turul 2 , si trebuie acum de dus si de retras actele daca oricum doresti sa participi in turul 2?
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

prodanel_92

A întrebat pe 27.08.2011, la 18:21

Sandu si Cris, haidem luni impreuna sa retragem actele!!! Sau marti...........Cind sunt multi puterea creste!
Răspunsuri: 8 Vezi răspunsuri

mikayla

A întrebat pe 27.08.2011, la 18:16

Imi spune si mie cineva care sunt actele necesare pt a face viza elevilor care au fost admisi la studii in Romania dupa cl 9??????Si cind vor primi documentele pt a face viza la Ambasada???????
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

Cele mai discutate