Sari la conținut

Întrebări și Răspunsuri

cris_cris

A întrebat pe 27.08.2011, la 17:28

cine e admis la craiova, la orikare dintre facultati?
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

tane4ka

A întrebat pe 27.08.2011, la 17:14

Ajutati-ma va rog..ce sa fac..in cazul in care am pierdut foita cu acel cod de identificare..>?(
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

prodanel_92

A întrebat pe 27.08.2011, la 16:57

cine pleaca sa-si retraga diploma de BAC de la USM?
Răspunsuri: 18 Vezi răspunsuri

ludmila_11

A întrebat pe 27.08.2011, la 15:46

salut. cine a depus documentele in ro la medicina generala (nu conteaza ce universitate) si nu a fost admis?
Răspunsuri: 10 Vezi răspunsuri

nitza17

A întrebat pe 27.08.2011, la 15:35

lumeeee ajutati-ma ca eunu am inteles: in turul 2 participa doar cei care au depus in turul 1 sau si alti doritori??????? doresc o informatie precisa!
Răspunsuri: 5 Vezi răspunsuri

nelion

A întrebat pe 27.08.2011, la 15:24

Cei care au intrat la Babes-Bolyai, scrieti contactele voastre.
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

Cris_e

A întrebat pe 27.08.2011, la 15:14

Spuneti-mi va rog de ce acte am nevoie ca sa-mi fac viza...????
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

alin1992

A întrebat pe 27.08.2011, la 11:05

am intrat la resita fara bursa; as vrea sa stiu de citi bani am nevoie pentru intretinere?
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

criss

A întrebat pe 27.08.2011, la 09:47

Va rog ajutati-ma ,,,cei care au fost admisi la UMF Iasi,,,cind trebuie de depus actele la facultate in original?,,,si cind trebuie sa imi i-au camin?
Răspunsuri: 5 Vezi răspunsuri

cucer_dyxon

A întrebat pe 27.08.2011, la 09:40

va rog foarte mult cine stie ceva informatii despre turul II , scrietine , (cum se infaptuieste cererea ,unde si daca e oblig sa indici aceleasi locuri sau nu ) Va multumesc anticipat
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

americangirl

A întrebat pe 27.08.2011, la 08:52

SALUT:) CINE ESTE IN CLUJ LA UNIVERS. BABES-BOLYAI LA LIMBA SI LITERATURA.....DATI O ADRESA DE SK SA VRB:)) MS!
Răspunsuri: 8 Vezi răspunsuri

taniusha.f

A întrebat pe 27.08.2011, la 08:37

chiar nu mai este nimeni in timishoara(?
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

energic

A întrebat pe 27.08.2011, la 08:18

hey lume imi raspunde si mie cineva ce se mai aude cind putem sa facem viza p/n liceeni va rog ceva info!??????
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

natyff

A întrebat pe 27.08.2011, la 07:32

salut, cine a fost admis la universitatea din Pitesti, da-ti add pe skype natynaty008, pupicei si felicitari celor admisi, celor care nu au fost, bafta in turul 2!
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

scripcaru_a

A întrebat pe 27.08.2011, la 07:11

Vreau sa stiu dacă va mai fi afişată o listă pina la turul 2?
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

Cele mai discutate