Sari la conținut

Întrebări și Răspunsuri

step

A întrebat pe 10.08.2011, la 11:33

buna tuturor!as dori sa aflu daca careva din studentii anilor precedenti au studiat prima luna in md si respectiv contractul cum a fost achitat,daca vi s-a restituit restul banilor ?si cine v-a studia la economie la usm pina la startul studiilor in ro?
Răspunsuri: 8 Vezi răspunsuri

sireoshka

A întrebat pe 10.08.2011, la 10:49

A depus cineva la Extensiunea din baltsi pentru Al. Ioan Cuza ?? Ce parere avetsi de aceasta oferta )))
Răspunsuri: 5 Vezi răspunsuri

alexander996

A întrebat pe 10.08.2011, la 10:21

Buna ziua, am o intrebare:
De ce acord am nevoie kind depun aktele pentru viza?
Multumesc anticipat!!!!!!!!!!
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

Pavel_93

A întrebat pe 10.08.2011, la 10:19

da eu vreau sa depun documentele in kisinau ...da asa aproximativ la ce keltueli voi ajunge?
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

cris_cris

A întrebat pe 10.08.2011, la 09:27

cine a optat pentru fac de drept shi in ce orashe?
Răspunsuri: 10 Vezi răspunsuri

liudikp

A întrebat pe 09.08.2011, la 19:39

intrebare: sunt studenta in Romania si parintii vor sa vina in vizita si au nevoie de viza. E nevoie de invitatie din partea mea sau numai de adeverinta de la facultate si copie de permis de sedere? ms anticipat
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

liviu2011

A întrebat pe 09.08.2011, la 19:30

am o intrebare,daca sunt admis in primul tur,nu este posibil sa dau cerere la un alt domeniu?????ms anticipat
Răspunsuri: 5 Vezi răspunsuri

anita21

A întrebat pe 09.08.2011, la 18:48

Salut!
Imi spune si mie cineva,daca vreau sa depun actele pentru redobandirea cetateniei romane la noi in Chisinau,atunci trebuie sa achit careva taxe???
Răspunsuri: 3 Vezi răspunsuri

tane4ka

A întrebat pe 09.08.2011, la 18:31

Salut la toti..am inteles ca la studii universitare pretind foarte multi la Medicina..si eu de asemenea...M-ar interesa cu ce medii de concurs si in ce orase ati aplicat??!
Răspunsuri: 3 Vezi răspunsuri

dan

A întrebat pe 09.08.2011, la 14:36

salut imi zice cineva daca sau dat locuri la master pentru cei care au absolvit licenta in moldova?
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

Pavel_93

A întrebat pe 09.08.2011, la 11:48

la cit timp se face pasaportul romin? si la ce pret ajunge daca mil fac singur?
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

dymcik

A întrebat pe 09.08.2011, la 11:40

salut.. spuneti vă rog pe ce dată se încep a primi documentele la al 2-lea tur în România?? merci mult
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

pascaru

A întrebat pe 09.08.2011, la 11:06

Pentru detalii mai rapide accesati linku:
http://www.facebook.com/groups/admitere2011/
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

ricica

A întrebat pe 09.08.2011, la 10:57

spuneti-mi va rog ..e adevarat ca actele pt cetatenie se vor primi doar pin in luna septembrie?
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

vilikan

A întrebat pe 09.08.2011, la 07:07

http://www.edu.ro/index.php/articles/15882
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

Cele mai discutate