Sari la conținut

Întrebări și Răspunsuri

iziumchik

A întrebat pe 08.08.2011, la 22:04

buna...cine poate sa-mi raspunda la o asa intrebare,please: cind am depus actele pentru admitere universitare mi sa dat un numar de inregistrare,si ce prezinta acest numar?... adica mai concret a cita persoana am fost s-au numar de inregistrare pentru ei?
Răspunsuri: 6 Vezi răspunsuri

CristiT

A întrebat pe 08.08.2011, la 21:33

Salut!Spuneti-mi va rog,daca sunt elev la liceu in Romania de ce acte am nevoie pentru redobindirea cetateniei?
Sunt aceleasi ca si pentru restu sau mai am nevoie si de alte acte?
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

TiNa4kA

A întrebat pe 08.08.2011, la 19:52

Salutare,a ales cineva colegiul economic administrativ din Iasi si ce medii aveti?astept rs
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

Clara

A întrebat pe 08.08.2011, la 18:47

Chiar nimeni n-a optat pentru Finante? Ce medii si ce orase ati scris?
Răspunsuri: 8 Vezi răspunsuri

mariancik.m

A întrebat pe 08.08.2011, la 17:26

care este situatia cu caminele? cum sunt conditiile?
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

criss

A întrebat pe 08.08.2011, la 16:34

Salut!Dupa parerea voastra in care din aceste orase e mai eficient de a studia medicina:Iasi ,Brasov sau Galati?,,Mersi anticipat!
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

inga.boghean

A întrebat pe 08.08.2011, la 16:25

Salut, as vrea si eu sa stiu de unde as putea sa aflu cind vor fi rezultatele admiterii in Romania pentru studii preuniversitare? Stie cineva?
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

mya

A întrebat pe 08.08.2011, la 13:49

Cine a depus actele direct la Romania?Din cite am inteles acum trebuie sa mearga turul 2 de admitere.Cum poate un elev basarabean sa depuna actele direct la universitate?
Răspunsuri: 6 Vezi răspunsuri

liviu2011

A întrebat pe 08.08.2011, la 11:23

daca intru in primul tur la un domeniu si vreau sa dau cerere in al 2 tur la alt domeniu ce pot sa fac ?????
Răspunsuri: 4 Vezi răspunsuri

liviu2011

A întrebat pe 08.08.2011, la 11:21

am o intrebare despre extensiunea univ. AIC la balti,cam ce sanse sunt de a te angaja in cimpul muncii si mai ales de a lucra la Banca,este posibil si in Moldova,am inteles ca acolo se invata economia comertului,turismului.
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

Michelle

A întrebat pe 08.08.2011, la 11:08

Salut tuturor. Am si eu o intrebare. Daca nu sunt admisa nici din prima sesiune nici din a 2a cum as putea sa plec in Romania la taxa. De pe ce data se face admiterea si trebuie sau nu examen de intrare. mersi anticipat.
Răspunsuri: 3 Vezi răspunsuri

Mihaela

A întrebat pe 08.08.2011, la 10:09

Pentru cei care au ales SIBIUL, pentru alte intrebari si informatii: http://basarabenisibiu.wordpress.com/
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

alondra

A întrebat pe 08.08.2011, la 08:35

Buna,face sau a facut cineva Masterat in drept in Bucuresti?
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

pascaru

A întrebat pe 08.08.2011, la 01:02

Pentru detalii mai rapide accesati linku:
http://www.facebook.com/groups/admitere2011/
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

liviu2011

A întrebat pe 07.08.2011, la 20:33

Am o intrebare,turul 2 cum se va organiza,vom depune la fel documentele,vom scri iarasi cerere,si as dori informatie corecta de pe saituri oficiale...ms anticipat
Răspunsuri: 9 Vezi răspunsuri

Cele mai discutate