Sari la conținut

Întrebări și Răspunsuri

varsator

A întrebat pe 07.08.2011, la 20:27

Salut! Din experienta anilor trecuti Va rog sa imi spuneti, cine stie, in turul II cum se dau burse si la specialitatile supersolicitate, cum ar fi medicina, chiar daca in turul I au fost toate locurile ocupate? Daca da - atunci in ce numar. Ma refer la medicina generala si cea dentara. Si cum se repartizeaza bursele la diferite universitati? Daca in acest an la Iasi au fost repartizate 20 burse si la Bucuresti - 8, Cluj - 3, atunci la ce suplinire de burse sa ne asteptam in turul II.
Multumesc!
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

Cris_e

A întrebat pe 07.08.2011, la 19:05

Cine stie ceva despre extensiunea univ.AIC de la Balti. Pina pe ce data pot fi depuse doc. A depus cineva?
P.S Irina Bistritchi as avea citeva intrebari la tine ce tine de admitere...ai putea sa-mi dau id-ul tau de skype daca desigur esti dispusa sa ma ajuti...
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

whitefenix

A întrebat pe 07.08.2011, la 16:10

rog ajutor la cei care au intrat la Testimiteanu. Stie cineva cum se clarifica treaba cu caminele?
cum se inscrie cum se dau?
Răspunsuri: 4 Vezi răspunsuri

lilik

A întrebat pe 07.08.2011, la 16:03

in al 2 tur sint si locuri cu bursa?
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

Kamaz

A întrebat pe 07.08.2011, la 12:48

studiile universitare incep in 26 septembrie
Răspunsuri: 4 Vezi răspunsuri

katy_921

A întrebat pe 07.08.2011, la 12:28

Pentru cei care nu stiu:
Studiile preuniversitare acest an incep pe 12 septembrie.
Studiile universitare incep pe 3 octombrie.
Bafta tuturor.
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

emi-lia

A întrebat pe 07.08.2011, la 11:48

In caz ca nu resesc turul I de unde se ea cererea pentru participarea la turul 2 si pe care e-mail sau fax se trimite?
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

marianan91

A întrebat pe 07.08.2011, la 09:11

A optat cineva pentru LIMBA si LITERATURA in TARGOVISTE? Si ku ce medii?
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

Clara

A întrebat pe 07.08.2011, la 07:42

Cine aplica pentru Finante, in ce orase si cu ce medii?
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

varsator

A întrebat pe 07.08.2011, la 07:26

Salutare! A depus cineva la medicina dentara? Daca da - atunci in ce orase si ce medii aveti? Cu media de concurs, dupa formula din Metodologie, de 9,2 am sanse de a fi admis?
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

butterfly

A întrebat pe 06.08.2011, la 22:41

Dintre cei ce au depus la medicina generala, ce medii avei si ce orashe ati scris?

Am auzit ca sunt foarte multi care isi doresc sa obina un loc la medicina, e adevarat oare?
Răspunsuri: 33 Vezi răspunsuri

ionlozovanu

A întrebat pe 06.08.2011, la 20:26

http://basarabenisibiu.wordpress.com/
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

iziumchik

A întrebat pe 06.08.2011, la 20:23

a depus cineva la stiinte sociale si politice pentru Constanta?
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

adaiulica

A întrebat pe 06.08.2011, la 19:56

salut..am si eu o intrbare...care stie......eu sunt din centru dar vreau sa depun actele pentru cetatenie la nord....se poate??? ms anticipat
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

nitza17

A întrebat pe 06.08.2011, la 19:41

bunaaa..a depus cineva in Bucuresti la Stiinte ale comunicarii??
Răspunsuri: 7 Vezi răspunsuri

Cele mai discutate