Sari la conținut

Întrebări și Răspunsuri

mya

A întrebat pe 01.08.2011, la 10:21

Salut!Ma ajuta si pe mine cineva?Poate totusi exista cineva pe site-ul asta la Relatii internationale(cu toate ca absenta unor astfel de elevi ma bucura,intr-un fel,insemnind ca nu prea va fi concurenta la aceasta facultate).La ce Universitate studiati si cu ce medie ati fost admisi?
Răspunsuri: 4 Vezi răspunsuri

CiKs

A întrebat pe 01.08.2011, la 09:47

nu ati auzit...se fac deja listele la chisinau????/
Răspunsuri: 13 Vezi răspunsuri

nikileta

A întrebat pe 01.08.2011, la 09:38

salut, stie cineva daka e obligatoriu testul SIDA?
Răspunsuri: 5 Vezi răspunsuri

MikiB

A întrebat pe 01.08.2011, la 08:19

Imi ziceti va rog, daca certificatul de nastere e in chirilika, dar numele ,prenumele, data nasterii e in romana. E o problema mare?
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

iriadna

A întrebat pe 01.08.2011, la 07:58

buna, aplica cineva la politehnica Bucuresti?
Răspunsuri: 7 Vezi răspunsuri

vikkkusea

A întrebat pe 01.08.2011, la 07:39

salut cine a fost ieri si a depus actele? imi puteti spune vi sa cerut certificatul de SIDA.. ati avut nevoie de el , da sau nu?
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

pascaru

A întrebat pe 31.07.2011, la 23:22

pentru informatii mai rapide intrati pe chat-ul asta:
http://www.facebook.com/groups/249159458437309?ap=1
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

Clara

A întrebat pe 31.07.2011, la 20:44

Daca foaia matricola e in original (fiindca detin 2), nu e legalizata, e o problema?
Răspunsuri: 3 Vezi răspunsuri

Venssyk

A întrebat pe 31.07.2011, la 19:19

Buna,as dori sa stiu cine depune actele la Gura Humorului-Stiintele Sociale????
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

TiNa4kA

A întrebat pe 31.07.2011, la 19:15

Spuneti-mi va rog daca in loc de certificatul de nastere am legalizat buletinul de identitate nu va fi oare nimic? eu vreau sa depun la studii preuniversitare...va rog sa-mi raspunde-ti!!
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

criss

A întrebat pe 31.07.2011, la 19:04

Salut!,,spuneti-mi va rog cererea de inscriere trebuie indeplinita din timp la ambasada sau o putem indeplini atunci cind depunem actele pentru admitere?,,mersi anticipat!
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

Pollynush

A întrebat pe 31.07.2011, la 17:58

Salut! imi poate spune cineva sau da creun link.cum arata foaia aia matricola?? va rog frumos!! pt ca la mn la scoala mi-a spus ca ei nu au facut niciodata asa ceva...VA ROG MULT!!
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

tane4ka

A întrebat pe 31.07.2011, la 17:31

Salut...stie cineva ..care ar fi o eventuala medie de intrare la Universitatea de Medicina..(din oricare oras) la facultatea "Medicina Generala"??!!
Răspunsuri: 6 Vezi răspunsuri

crinu

A întrebat pe 31.07.2011, la 15:32

Salutare...incearca cineva sa aplice medicina in Brasov?merci anticipat ;)
Răspunsuri: 5 Vezi răspunsuri

Clara

A întrebat pe 31.07.2011, la 15:14

Buna, cine aplica pentru St. Economice, Finante... in ce orase si cu ce medii?
Răspunsuri: 6 Vezi răspunsuri

Cele mai discutate