Sari la conținut

Întrebări și Răspunsuri

dan

A întrebat pe 13.07.2011, la 13:46

buna am o intrebare anul acesta se dau burse la masterat pentru cei care absolvesc licenta in moldova
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

Citrinka

A întrebat pe 13.07.2011, la 13:01

Salut,am si eu o intrebare,am inteles ca cei care depun la medicina au nevoie de un certificat medical special!!!Cine stie ce fel de certificat???Va multumesc anticipat
Răspunsuri: 3 Vezi răspunsuri

ilona

A întrebat pe 13.07.2011, la 12:58

La depunerea actelor e necesar si buletinul si pasaportul??sau doar buletinul...??
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

Lory

A întrebat pe 13.07.2011, la 12:48

pasapoartele de uz (cele straine) extern trebuie nu doar pentru viza..dar si in ziua depunerii actelor???
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

Lory

A întrebat pe 13.07.2011, la 12:44

buna...la consulat se vor prezenta foi cu codurile colegiilor,liceilor..?..sau trebuie sa le stii de acasa..de pe admitereliceu.ro?....iar codurile judetelor..deasemenea trebuie cunoscute???..ms anticipat :*
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

EugeniuCarp

A întrebat pe 13.07.2011, la 12:04

Am cetatenia dubla, cu domiciliul in Romania. Pot depune actele ca basarabean? Ce tip de adeverinta medicala este necesara?
Răspunsuri: 6 Vezi răspunsuri

oleg.m

A întrebat pe 13.07.2011, la 11:33

Pentru DumitruGodina! Daca imi fac doar buletin fara sa imi fac pasaport la fel pierd bursa,locul fara taxa si caminul? Schimba ceva faptul ca ai doar buletin fara pasaport? Va multumesc!
Răspunsuri: 3 Vezi răspunsuri

valkyrya91

A întrebat pe 13.07.2011, la 09:34

are cinva ca model cum arata foaia matricola???am fost la colegiul unde am invatat si ei idee nu au ce i asta!!!(((
Răspunsuri: 4 Vezi răspunsuri

americangirl

A întrebat pe 13.07.2011, la 09:27

sall...poate cineva sa imi zika din ce data pot depune actele la studii(de licenta) in RO:)))MS
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

ElenDEX

A întrebat pe 13.07.2011, la 09:00

SSalut!!! Cum credeti cu media 8,59 am sanse sa intru la SStiinte sociale si politice? ???////...............(Universitatea din BBucuresti)......dar stiinte umaniste?????????
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

Lory

A întrebat pe 13.07.2011, la 08:33

salut!..ce este cazierul juridiciar si la ce avem nevoie de el?..unde il putem face in MD?..ms.
Răspunsuri: 6 Vezi răspunsuri

serii_sp

A întrebat pe 13.07.2011, la 07:38

Salut...! Cine shtie am vreo sansa sa intru eu la master cu media 7,24??? Va rog mult raspundeti-mi!!!
Răspunsuri: 5 Vezi răspunsuri

lilik

A întrebat pe 13.07.2011, la 06:05

salut am media la bac 7 si pe 3 ani 9 am sanse sa intru la economie si ce documente imi trebuiesc pentru ambasada?
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

dimcikG

A întrebat pe 13.07.2011, la 05:21

salut....spuneti-mi cineva daca stie pe ce data se incepe depunerea documenteleor la ambasada????????? mrss mult!!!
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

ilona

A întrebat pe 12.07.2011, la 21:13

Spuneti-mi va rog cineva....de ce documente am nevoie pentru a invata in Romania??
Răspunsuri: 4 Vezi răspunsuri

Cele mai discutate