Sari la conținut

Întrebări și Răspunsuri

sashio

A întrebat pe 03.08.2011, la 14:05

din metodologie: (6) Pentru specializările din domeniile de studii universitare de licenţă de educaţie fizică şi sport, teologie, artistic, limbi moderne aplicate, arhitectură şi urbanism, înmatricularea este condiţionată de promovarea unor probe de aptitudini, conform Regulamentului în vigoare.
intrebarea este cand vor fi aceste examene, asa ma gandesc ca dupa ce vor fi rezultatele admiterii
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

emi-lia

A întrebat pe 03.08.2011, la 13:55

În caz,că nu reuşesc să trec la fără taxă,este posibilă înscrierea mea la Universitatea pentru care am optat cu plata taxei ? În ce mod se face acest lucru?
Răspunsuri: 5 Vezi răspunsuri

MAGNOLYA

A întrebat pe 03.08.2011, la 13:35

buna! va rog mult sa ma ajutati cu o intrebare: daca detin licenta MD si vreau sa depun la masterat in Romania pot sa depun actele la consulat in Chisinau (evident pt studii cu taxa deja) sau e nevoie sa merg direct la universitatea din Ro?
Răspunsuri: 4 Vezi răspunsuri

energic

A întrebat pe 03.08.2011, la 13:10

cei care ati depus de3ja dosarul cererea de inscriere anexa1b se da pe loc si cum a fost nu au aparut probleme si ce trebuie sa fac sa merg mai dimineata la consulat Sfaturi va rog plizzzzzzzzzzZ??
Răspunsuri: 4 Vezi răspunsuri

elllennna

A întrebat pe 03.08.2011, la 09:19

buna, am urmatoarea incertitudine, pe care as dori sa mi-o lamuriti voi, pentru ca cei de la secretariatul facultatii nu cred ca vor fi obiectivi. daca am terminat o facultate cu bursa, avand cetatenie moldoveneasca, pot candida acum la o a doua facultate, la buget, ca si cetatean roman?va multumesc anticipat!
Răspunsuri: 2 Vezi răspunsuri

pascaru

A întrebat pe 02.08.2011, la 22:58

pentru informatii mai rapide intrati pe chat-ul asta:
http://www.facebook.com/groups/249159458437309?ap=1
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

MrDumitru

A întrebat pe 02.08.2011, la 22:18

salut...! Spuneti va rog, de ce medie e nevoe pentru a nimeri intr-un colegiu economic?
Răspunsuri: 1 Vezi răspunsuri

vilikan

A întrebat pe 02.08.2011, la 22:08

salut! noi vom fi deotata 5 cu o masina(Leova) in rest habar nam citi vor mai fi de aici din raion.
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

iziumchik

A întrebat pe 02.08.2011, la 21:28

lume...citi vor sa depuna actele in cahul,macar sa avem o idee citi vom fi...daca se depune de la 9.30 pe 7 august,atunci trebuie sa venim de 5.00 dimineata..hai sa scriem fiecare cite un raspuns sa vedem c-am citi suntem.please...
Răspunsuri: 7 Vezi răspunsuri

nelion

A întrebat pe 02.08.2011, la 20:09

cei ca doresc la UN. I. L. Caragiale (UNATC) din Bucuresti, contactatima pe skype ion-sova, sa facem un grup daca va fi posibil
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

valik

A întrebat pe 02.08.2011, la 20:06

cum careadeti, eu de la sud am depus dosarul la nord voi avea probleme?
Răspunsuri: 4 Vezi răspunsuri

mya

A întrebat pe 02.08.2011, la 19:42

este cineva aici la contabilitate si daca da cu ce medie participati
multumesc pentru atentie
Răspunsuri: 5 Vezi răspunsuri

Lady_Viola

A întrebat pe 02.08.2011, la 19:34

Salutare la toti ;) cineva stie cum se va lua media de concurs la facultatile din Romania,exact ca la noi,sau altfel?
Răspunsuri: 5 Vezi răspunsuri

kychuk25

A întrebat pe 02.08.2011, la 19:18

este nevoie de procura pentru a te programa la ridicarea actelor de la sectorul 1 a starii civile bucuresti?
Răspunsuri: 0 Vezi răspunsuri

americangirl

A întrebat pe 02.08.2011, la 18:58

nu inteleg cv:.....in lista trb sa ma inscriu ku o zi inainte sau kum de zice lumea ca nu reuseste sa depuna intr-o singura zi:))))ms
Răspunsuri: 4 Vezi răspunsuri

Cele mai discutate